+420-777-77-33-33 p.honz@seznam.cz

Montáž ocelových hal

Naše montovaná hala je snadno sestavitelná bez jakýchkoliv náročných technických zařízení a odborných znalostí. Zejména u menších hal Amerspan se nabízí též možnost provedení montáže haly buď svépomocí nebo v kombinaci za účasti našich odborných pracovníků. Tímto způsobem lze také dosáhnout jistého snížení celkové ceny haly.

Bezúdržbová konstrukce

Konstrukce montovaných hal AMERSPAN splňují evropské normy a standardy. Haly jsou technicky uzpůsobené zachovat svou integritu i v těch nejnepříznivějších přírodních podmínkách, včetně oblastí s obvyklou vysokou sněhovou či větrnou zátěží a zemětřesením. Konstrukce těchto montovaných hal jsou prakticky bezúdržbové.

Vysoká odolnost

Naše haly jsou vyrobeny z kvalitních ocelových plechů s povrchem Galvalume®. Pevnost konstrukcí těchto hal vůči povětrnostním vlivům byla testována v těch nejnepříznivějších podmínkách kde získaly osvědčení odolnosti ve sněhových oblastech se zatížením až 6kN/m2 a proti vysokém větru o rychlosti až 240km/h.

Dlouhá životnost našich ocelových montovaných hal a 100% záruka

Ocelový materiál našich hal je standardně opatřen galvanickou povrchovou vrstvou Galvalume ve složení 55% hliník, 43,5% zinek,1,5% křemík. Tato povrchová úprava vykazuje 7x větší odolnost proti prorezavění než klasický pozinkovaný povrch. Z těchto důvodů poskytujeme záruku na odolnost proti prorezavění v délce minimálně 25 let!. Avšak prokazatelná životnost této povrchové úpravy našich hal je větší jak 50 let od doby zahájení jejich sériové výroby.