+420-777-77-33-33 p.honz@seznam.cz

O firmě AMERSPAN

Firma AMERSPAN je obchodně-stavební společnost dovážející z USA lehké, víceúčelové, ocelové konstrukce samonosných obloukových hal stavebnicového systému.

Jejich originální povrchová úprava Galvalume zaručuje životnost těchto staveb po dobu delší jak 50 let za všech povětrnostních podmínek.

Ocel s tímto alu-zinko-křemíkovým povrchem je velice houževnatým a odolným materiálem, který jde svojí filosofií proti konzumnímu duchu naší doby.

Od roku 2009 bylo dodáno na český, slovenský, polský a slovinský trh více jak 100 těchto multifunkčních ocelových hal široké klientele zahrnující skladové haly, různé zemědělské objekty, hangárová či garážová stání, výrobní a prodejní prostory variabilního využití.

Naše firma získala svou aktivitou postupně výhradní zastoupení pro prodej těchto hal v Čechách i na Slovensku a zároveň oprávnění k vyvíjení obchodní činnosti prakticky ve všech zemích střední a východní Evropy vyjma Rakouska.

Multifunkční ocelové haly AMERSPAN

Multifunkční ocelové haly po názvem AMERSPAN (zkratka americké ocelářské obchodní a výrobní korporace AMERICAN STEEL SPAN) jsou vyráběny a dodávány jako sestavy na přání zákazníka ve 4 základních tvarových modifikacích S, P, Q a A od základní šíře 3 m u modelu S až po šířku 24 m u modelu Q.

Rozsah šířek u jednotlivých modelu se liší s ohledem na jejich statickou nosnost. U modelových řad P a S s rovnými stěnami a odlišnými tvary střešních profilu se jedná o maximální šířku 9 a 16 m, u modelu A a Q pak 12 a 24 m.

Odskoky v šířkách u všech typů jsou pak po 1 až 1,5 m od nejužšího až po nejširší model, takže lze prakticky bez problémů v daném rozmezí vždy vyhovět požadavkům klienta.

Délka objektů není nijak limitována. Haly jsou zhotoveny z ocelového plechu Galvalume, který je dodáván v tloušťkách od 0,8 do 1,5 mm tak, aby splňovaly požadované sněhové a větrné zatížení v dané lokalitě.

Haly AMERSPAN jsou homologovány pro evropský trh a splňují veškeré evropské normy pro tento druh staveb, což je u každé modelové řady doloženo akreditovanou EU zkušebnou.

Ke každé hale je poskytovana kompletní technická dokumentace od základu až po realizaci stavby.

Přednosti našich ocelových hal

Hlavními přednostmi těchto hal je jejich celková životnost a odolnost spojená s naprostou bezúdržbovostí. Dale pak jejich stavebnicová flexibilita, demontovatelnost a následná přepravitelnost spojená s nenáročným skladováním, bezproblémová opravitelnost a dovybavitelnost.

Haly AMERSPAN lze pomocí základových konektorů uchytit k betonovým či asfaltovým zpevněným plochám, kovovým a  dřevěným konstrukcím, na vyšší obvodové stěny, na samostatné základové pásy nebo i jen na provizorně položené betonové panely,

Tyto haly se dají také lehce zateplit pomocí vnitřní zateplovací technologie DAPE, což je PET fólie, v níž je zatavena alu folie s minerální vlnou.

AMERSPAN poskytuje záruku na neprorezavění těchto hal v délce 25 let.